Produkcja i wsparcie

O nas Produkcja i wsparcie

Oferta Jugema obejmuje usługi w zakresie projektowania, budowy i konstrukcji urządzeń ze stali nierdzewnej. Jako producent maszyn dla przemysłu, zajmujemy się m.in. spawaniem ze stali nierdzewnej w technologii MIG i TIG. Wykonujemy linie technologiczne, przenośniki taśmowe, podesty robocze i szereg innych realizacji usprawniających procesy przemysłowe. Pracujemy w oparciu o dokumentację dostarczoną przez Klienta, jak i również projektujemy rozwiązania pod konkretne wytyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom konsumentów i współczesnego rynku.

Zapewniamy profesjonalną pomoc i fachowe doradztwo. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą oraz posiadanym doświadczeniem branżowym. Udzielamy szczegółowych informacji na temat oferowanych świadczeń i realizowanych zleceń.

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym i przestronnymi halami produkcyjnymi, wskutek czego wszystkie nasze usługi – cięcia, gięcia czy frezowania CNC są wykonywane na najwyższym możliwym poziomie. Zaufanie nam to dobra decyzja. Mogą przekonać się o tym Państwo już dziś, nawiązując kontakt z biurem w Środzie Wielkopolskiej.

Chcesz się z nami skontaktować? Masz pytania? Wyślij zapytanie