Usługi CNC

O nas

O firmie Jugema

Firma Jugema z Wielkopolski świadczy kompleksowe usługi w zakresie obróbki metali. Obsługujemy branżę przemysłową i klientów indywidualnych. Od 1982 roku zaopatrujemy naszych partnerów biznesowych w najlepsze rozwiązania.

W ostatnich latach rozwinęliśmy i poszerzyliśmy zakres działalności przedsiębiorstwa. Proponujemy profesjonalne usługi z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu maszynowego, jak: szkiełkowanie stali nierdzewnej, cięcie laserem, obróbka skrawaniem na maszynach CNC. Ponadto, wykonujemy konstrukcje ze stali nierdzewnej – przenośniki taśmowe, podesty robocze i zbiorniki ze stali nierdzewnej, bazując na dokumentacji i projektach dostarczonych przez Klientów.

Wyznaczyliśmy sobie jasny cel. Dążymy do tego, aby każdy produkt sygnowany nazwą Jugema był produkowany z najwyższą starannością i dokładnością, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii oraz specjalistycznych maszyn. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym z dużym udziałem numerycznie sterowanych urządzeń i starannie przygotowaną infrastrukturą. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników oraz doświadczoną kadrę zarządzającą. W efekcie daje nam to możliwość systematycznego dążenia do poszerzania oferty. Zapewniamy przy tym atrakcyjny cennik usług oraz możliwość pozyskania innowacyjnych rozwiązań.

Prowadzimy ścisłą współpracę z wieloma firmami handlowymi w kraju i za granicą. Z naszej oferty budowy i konstrukcji urządzeń korzystają także liczni klienci indywidualni.

Chcesz się z nami skontaktować? Masz pytania? Wyślij zapytanie